Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
163 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 095 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 300 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
495 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4