Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 495 000 € 7 840 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
950 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 500 000 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 860 sq.m.
  • Plot Area: 1676 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 500 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 15
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 590 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
8 950 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 6790 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 9
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 250 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
6 500 000 € 7 390 € / sq.m.
  • Area: 880 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
11 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 13
For Sale
2 800 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6