Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 700 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 600 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 990 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
557 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
419 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 545 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 600 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 554 500 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 290 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4