Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
234 463 000 ₽ 481 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 182480 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
521 028 000 ₽ 744 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 72830 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
147 625 000 ₽ 261 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Plot Area: 86000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
225 779 000 ₽ 154 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 1465 sq.m.
  • Plot Area: 2662 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 5
For Sale
77 286 000 ₽ 238 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
46 024 000 ₽ 219 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
110 979 000 ₽ 613 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 8129 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
607 866 000 ₽ 711 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 855 sq.m.
  • Plot Area: 568200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
143 283 000 ₽ 398 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 55000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
191 044 000 ₽ 159 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
82 496 000 ₽ 412 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
138 941 000 ₽ 569 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 7695 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
104 206 000 ₽ 130 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
56 445 000 ₽ 225 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
286 565 000 ₽ 95 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 580051 sq.m.
For Sale
70 339 000 ₽ 104 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 675 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
86 838 000 ₽ 560 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 8205 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
412 481 000 ₽ 655 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3556 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
59 484 000 ₽ 148 700 ₽ / sq.m.

Fabulous house, Monistrol de Calders, Catalunya, Spain

Monistrol de Calders, Catalunya, Spain Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2416 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
125 915 000 ₽ 199 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 631 sq.m.
  • Plot Area: 10029 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5