Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
101 800 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
242 600 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
132 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 12
For Sale
58 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
1 800 000 € 2 770 € / sq.m.
  • Area: 649 sq.m.
  • Plot Area: 3830 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
118 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 2