Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 300 000 € 10 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 680 000 € 6 290 € / sq.m.
  • Area: 267 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 638 sq.m.
  • Plot Area: 1920 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
887 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 637 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 700 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 590 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
795 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 914 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
740 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 351 sq.m.
  • Plot Area: 865 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3