Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
769 000 € 5 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
845 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 14680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
890 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
950 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1040 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3