Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 485 800 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 495 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 462 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 290 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1430 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 150 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
555 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 140 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 437 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
985 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 213 sq.m.
  • Plot Area: 1015 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
925 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 5664 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
780 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 10
For Sale
850 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
898 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
725 000 €

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
675 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2