Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
86 500 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
695 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 327 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
570 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 237 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
150 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 63 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3