Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
375 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
495 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 8 100 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
980 000 € 7 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 650 000 € 10 580 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
590 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 700 000 € 10 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
879 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 900 000 € 5 940 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
810 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
845 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 380 € / sq.m.

Gorgeous flat, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 620 000 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4