Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 427 700 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 744 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 893 700 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2224 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 533 900 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 764 sq.m.
  • Plot Area: 2373 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 178 700 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 480 700 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 1641 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 188 600 € 8 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1733 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 542 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 13566 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 949 800 € 7 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1296 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 800 € 5 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 831 800 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 11 220 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Bedrooms: 4