Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
846 200 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 351 600 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 469 100 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 600 € 1 760 € / sq.m.

Other Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
9 284 900 € 3 120 € / sq.m.

Other Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Area: 2980 sq.m.
  • Plot Area: 27000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
For Sale
1 056 800 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
927 600 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
188 700 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 954 400 € 4 000 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 489 sq.m.
  • Plot Area: 190200 sq.m.
  • Bedrooms: 4