Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
120 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
125 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
116 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
124 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 750 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 979 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 1520 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
103 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
900 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4