Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 327 200 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
808 700 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 443 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 676 300 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 247 100 € 6 640 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 236 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
2 676 300 €
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 255
For Sale
3 432 600 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 145 200 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 951 sq.m.
  • Plot Area: 1189 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
2 036 300 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 803 600 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 403 300 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7