Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 106 300 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 592 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 9 320 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 805 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2336 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 493 500 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 435 300 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 805 000 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
925 800 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
605 500 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
729 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 7 690 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 2640 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 288 300 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 968 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
559 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
984 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5