Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
512 400 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
611 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 94 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 007 400 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 027 700 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
256 200 €
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
989 800 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
500 700 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 731 sq.m.
  • Bedrooms: 3