Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 650 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 455 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 767 900 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 414 300 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
819 100 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 125 100 € 8 250 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 767 900 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1795 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 620 600 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 950 100 € 8 200 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2353 sq.m.
  • Bedrooms: 5