Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 032 400 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 005 800 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1305 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
814 100 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1116 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
14 748 800 € 19 900 € / sq.m.
  • Area: 741 sq.m.
  • Plot Area: 6364 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 443 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 309 600 €
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 601 600 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 1022 sq.m.
  • Plot Area: 2289 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
6 194 500 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 1015 sq.m.
  • Plot Area: 4591 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 961 400 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 9