Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
59 484 000 ₽ 109 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
69 036 000 ₽ 235 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
32 998 000 ₽ 215 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
19 278 000 ₽ 133 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 644 000 ₽ 86 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
23 359 000 ₽ 218 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
23 359 000 ₽ 216 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
28 396 000 ₽ 210 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 278 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
30 306 000 ₽ 329 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 335 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
51 234 000 ₽ 341 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
17 272 000 ₽ 162 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
64 955 000 ₽ 326 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
16 317 000 ₽ 164 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
303 933 000 ₽ 607 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
241 844 000 ₽ 314 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6