Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
902 500 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 222 700 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 800 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 8 100 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
698 700 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
477 400 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 924 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 600 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 013 100 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 313 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 863 200 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 853 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 717 600 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4