Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 500 000 € 12 300 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
630 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
403 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
335 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
370 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
695 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 595 000 € 9 380 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 850 000 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 331 500 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
497 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2