Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
599 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
208 500 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 215 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
780 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
233 800 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 900 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
153 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 380 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 900 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 2560 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 12
For Sale
7 300 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 950 000 € 5 020 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
191 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 233 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2