Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
698 700 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 152 900 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
407 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 746 800 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
925 800 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 526 sq.m.
  • Plot Area: 2151 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 630 300 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
902 500 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 158 700 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 820 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 761 300 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
925 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
791 900 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1607 sq.m.
  • Bedrooms: 4