Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
797 700 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 561 900 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2336 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 9 320 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 075 800 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
815 200 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 503 700 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 048 100 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 039 900 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 1148 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 979 700 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 933 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 329 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 630 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 678 400 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5