Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 900 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 16100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 650 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
140 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
670 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
315 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
895 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 259 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2