Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
796 400 € 5 070 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
684 300 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 244 700 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2091 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 528 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
444 800 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
696 100 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4