Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 415 900 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
938 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 315 400 € 16 260 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3655 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 303 700 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
411 800 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 68 sq.m.
  • Bedrooms: 3