Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
199 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 328 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
325 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 600 000 € 8 540 € / sq.m.
  • Area: 656 sq.m.
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 4 350 € / sq.m.
  • Area: 804 sq.m.
  • Plot Area: 1529 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 395 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 747 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 795 000 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 200 000 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
865 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
155 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
372 400 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
660 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
899 900 € 2 650 € / sq.m.

Fabulous villa, Moraira, Comunitat Valenciana, Spain

Moraira, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4