Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 483 300 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 725 000 € 10 010 € / sq.m.
  • Area: 672 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 222 700 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 200 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 449 800 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 424 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
698 700 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
873 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
920 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
803 500 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
902 500 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 158 700 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 820 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 857 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4