Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 250 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 679 sq.m.
  • Plot Area: 4165 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 5 760 € / sq.m.
  • Area: 819 sq.m.
  • Plot Area: 2431 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 654 800 € 5 930 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5