Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
766 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
997 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 533 900 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 2062 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 539 700 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 415 900 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 297 900 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 651 900 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 536 800 € 9 400 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
802 300 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 120 900 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 938 sq.m.
  • Plot Area: 1216 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 887 800 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4