Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 816 700 € 5 960 € / sq.m.
  • Area: 976 sq.m.
  • Plot Area: 2560 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 503 700 € 10 430 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
9 199 600 € 11 660 € / sq.m.
  • Area: 789 sq.m.
  • Plot Area: 1750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 959 300 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 202 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 934 sq.m.
  • Plot Area: 3059 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
669 600 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 037 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 027 700 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 770 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 400 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 115 600 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 1979 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 764 300 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 695 sq.m.
  • Plot Area: 5036 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 637 700 € 6 970 € / sq.m.
  • Area: 952 sq.m.
  • Plot Area: 5403 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
10 014 700 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 1225 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 6