Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 513 900 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 030 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 630 300 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 106 300 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 842 900 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 682 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 978 100 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6