Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
371 000 €

House, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 350 sq.m.
For Sale
371 700 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 575 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 851 600 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 1972 sq.m.
  • Plot Area: 1772 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 132 600 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 842 sq.m.
  • Plot Area: 2263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 365 600 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 453 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 309 600 € 9 170 € / sq.m.
  • Area: 579 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 174 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 5