Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
35 388 000 ₽ 176 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
77 359 000 ₽ 486 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
798 871 000 ₽ 1 012 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 789 sq.m.
  • Plot Area: 1750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
58 146 000 ₽ 200 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
298 312 000 ₽ 483 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 617 sq.m.
  • Plot Area: 4018 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
195 167 000 ₽ 281 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5