Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
789 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1178 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
570 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 500 000 € 9 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 8 880 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 697 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 2175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 971 sq.m.
  • Plot Area: 1834 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1409 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1449 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 950 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain

Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain Details
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 000 000 € 14 230 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Plot Area: 1627 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 851 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
105 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
436 600 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3