Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
872 900 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 897 400 € 6 820 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 7529 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 123 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
585 300 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 072 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 972 300 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1570 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 364 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
585 300 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3