Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
143 900 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
171 100 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
99 100 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2