Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
645 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
730 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 5 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
963 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
955 000 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
575 000 € 5 230 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
775 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4