Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 710 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 2150 sq.m.
  • Plot Area: 730000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 550 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 594 sq.m.
  • Plot Area: 1057 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 598 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 450 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 1285 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 200 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 1484 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 650 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 594 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5