Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
268 900 € 1 790 € / sq.m.

Gorgeous flat, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 3
For Sale
111 300 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Storeys count: 9
  • Bedrooms: 4