Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
417 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
212 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
799 000 €
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
695 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
574 300 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 345 sq.m.
  • Plot Area: 782 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
519 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
355 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
330 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
680 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 668 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
595 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
949 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 776 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3