Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 842 900 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 682 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
553 100 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
524 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 740 900 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2199 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 030 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 435 300 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 851 600 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 900 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 445 500 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8