Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 300 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 499 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 900 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 11
For Sale
560 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
999 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
749 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4