Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
115 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 569 sq.m.
  • Plot Area: 569 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
599 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 255 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
4 500 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 3100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 500 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 9939 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 690 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 900 000 € 5 610 € / sq.m.
  • Area: 517 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
870 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 15095 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 230 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 777 sq.m.
  • Plot Area: 13861 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 21806 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 6911 sq.m.
  • Plot Area: 285000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 650 000 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 650 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 980 sq.m.
  • Plot Area: 16310 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7549 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
10 200 000 € 8 610 € / sq.m.
  • Area: 1185 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 400 000 € 8 980 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4