Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 995 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 600 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 10000 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
23 300 000 € 9 560 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 850 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 400 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 150 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6