Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 396 300 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 1403 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
153 800 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 46 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
296 700 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4