Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
9 203 200 € 9 190 € / sq.m.
  • Area: 1001 sq.m.
  • Plot Area: 4524 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 893 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 948 sq.m.
  • Plot Area: 1903 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
285 000 € 1 320 € / sq.m.

Fabulous chalet, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 1038 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
585 300 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 923 400 € 6 020 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 072 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
585 300 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
285 200 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 209 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
582 500 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3