Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 041 400 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
872 700 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
348 500 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 596 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
333 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 538 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 1876 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 270 800 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 1374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
518 200 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 397 400 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
371 500 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
984 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
559 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4