Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
411 800 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 410 000 € 5 420 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 603 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 297 900 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 704 sq.m.
  • Bedrooms: 4